Milli Savunma Bakanlığı, Sözleşmeli Personel Kadrosu İçin Duyuru Yayımladı

Milli Savunma Bakanlığı, Sözleşmeli Personel Kadrosu İçin Duyuru Yayımladı

Milli Savunma Bakanlığı, 523 Sözleşmeli Personel kadrosu için 17 Nisan - 2 Mayıs 2019 tarihlerinde sözlü sınav yapılacağı hakkında duyuru yayımladı.

MİLLÎ SAVUNMA BAKANLIĞI 2018 YILI SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

1.    Millî Savunma Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatlarında istihdam edilmek üzere ilana çıkılan 523 Sözleşmeli Personel kadrosu için 17 Nisan - 2 Mayıs 2019 tarihlerinde sözlü sınav yapılacaktır. 
2.    Başvurusu kabul edilen adaylardan, alım yapılacak her unvan için kadro sayısının 10 katı kadar aday KPSS P3 puanına göre sıralanarak taban puanlar belirlenmiştir. Son sıradaki adayla eşit puan alan adaylar da sınava çağrılmıştır.
3.    Alım yapılacak unvanlara ait taban puanları görmek için tıklayınız.
4.    Adaylar, sorgulama sayfasında belirtilen tarih ve saatte MEBS Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Mamak/ANKARA adresinde hazır bulunacaklardır. 
5.    Belirtilen tarihte sınav merkezinde bulunmayan adaylar sınav haklarını kaybedeceklerdir.
6.    Adaylar sınava gelirken Başvuru Kılavuzunda belirtilen belgeleri getireceklerdir. Başvuru kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız.
7.    ?İş Güvenliği Uzmanı? belgesi istenilen unvanlara başvuran adayların sınava gelirken belgelerini getirmeleri gerekmektedir.
8.    Adayların sınava gelirken belgelerinin aslı ile birlikte fotokopilerini de getirmeleri gerekmektedir. Ancak getirilen belgelerin asılları teslim edilmeyecek, adayın kendisinde kalacaktır.
9.    Cep telefonu ile sınav merkezine giriş kabul edilmeyecektir. 
10.    Adayların başvuru şartlarını taşımadıkları anlaşıldığında veya evraklarının eksik/yanlış olduğu tespit edildiğinde, temin sürecinin hangi aşamasında olursa olsun işlemleri sonlandırılacaktır.
11.    Mülakata gelmeden önce ilgili açıklamaları ve başvuru kılavuzunu tekrar okuyunuz ve çağrıldığınız tarihi mutlaka bir kez daha kontrol ediniz.
12.    Bu duyuru tebliğ niteliğinde olup adaylara ayrıca posta veya telefon ile sınav tarihi tebliğ edilmeyecektir. 
13.    Başvuru sonucunuzu görmek için tıklayınız.

Karşılaştığınız sorunlarla ilgili olarak öncelikle https://personeltemin.msb.gov.tr genel ağ (internet) adresinde yer alan insan kaynakları bölümüne bakınız. 
İlave sorularla ilgili irtibat numarası     : 0 (312) 562 05 43
Fax (Belgegeçer)                : 0 (312) 319 43 67 

16 Mart 2019 0
Yorum Yaz
Kalan Karakter:
Yanıt:
Yorumlar
😭
Henüz yorum eklenmemiş.
Milli Savunma Bakanlığı 2019 Yılı Uzman Erbaş Temini
Milli Savunma Bakanlığı, 2019 Kara Kuvvetleri Komutanlığı 2019 yılı uzman erbaş alımı için Bakanlık sitesinde duyuru yayımladı. ...
08 Mart 2019
0
Milli Savunma Bakanlığı, Yedek Adayların Kayıt İşlemleri Hakkında Duyuru
Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na başvuru yapan yedek adayların kayıt işlemleri ...
07 Mart 2019
0