Sağlık Bakanlığı, KPSS Atama İşlemleri Hakkında Duyuru Yayımladı

Sağlık Bakanlığı, KPSS Atama İşlemleri Hakkında Duyuru Yayımladı

Sağlık Bakanlığı, KPSS–2018/4 ve KPSS–2018/5 atama işlemleri hakkında web sitesinde duyuru yayımladı.

KPSS-2018/4 ve KPSS-2018/5 sonuçlarına göre sözleşmeli sağlık personeli pozisyonuna yerleşenlerden; güvenlik soruşturması/arşiv araştırması işlemleri tamamlanmak suretiyle atamaları yapılan, ancak çeşitli nedenlerle Bakanlığımızca ilan edilen tarihler arasında görevine başlayamayanlar ile atama hakkından feragat edenlerin, en geç 19.04.2019 Cuma günü mesai bitimine kadar atamalarının yapılması taleplerini içeren dilekçe ile Bakanlığımıza şahsen başvuruda bulunmaları halinde, yerleştikleri sözleşmeli personel pozisyonlarına atamalarının yapılması Bakanlığımızca uygun görülmüştür.

Bu kapsamda;

1- Başvuru yapmak isteyenlerin dilekçelerini, Bilkent Yerleşkesi Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı 6001. Cadde No: 9 Çankaya/Ankara adresinde bulunan Sağlık Bakanlığı Genel Evrak Birimine şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

2- Şahsen başvuru yapamayacak durumda olanlar, noter tarafından vekâlet verdiği kişi aracılığı ile başvuru yapabilecek, aksi takdirde evrak teslim alınmayacaktır.

3- Başvurular ilgili atama birimlerimiz tarafından incelendikten sonra atama ve göreve başlama işlemleri hakkında başvuru sahiplerine bilgi verilecektir.

 

İLANEN DUYURULUR

Kaynak: Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri

 
13 Nisan 2019 0
Yorum Yaz
Kalan Karakter:
Yanıt:
Yorumlar
😭
Henüz yorum eklenmemiş.
Sağlık Bakanlığı, Sözleşmeli Yönetici Performans Değerlendirme Sonuçlarını Yayımladı
Sağlık Bakanlığı, web sitesinde sözleşmeli yönetici performans değerlendirme sonuçlarına ilişkin duyuru yayımladı. ...
24 Nisan 2019
0
Sağlık Bakanlığı, KPSS–2018/4 ve KPSS–2018/5 Göreve Başlama İşlemleri Hakkında Duyuru
Sağlık Bakanlığı, kendi web sitesinde KPSS–2018/4 ve KPSS–2018/5 göreve başlama işlemleri hakkında duyuru yayımladı. Detaylara haberimizden ...
24 Nisan 2019
0