TÜBİTAK 54 Personel Alımı Gerçekleştirecek

TÜBİTAK 54 Personel Alımı Gerçekleştirecek

TÜBİTAK bünyesinde çalıştırmak üzere 54 personel alımı yapacak. Personel alımları çeşitli alanlara yapılacak.

TÜBİTAK'ın Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre, TÜBİTAK Başkanlık Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, İdari Hizmetler Daire Başkanlığı ve TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi bünyesinde görev almak üzere 11 teknisyen ve yönetici asistanı alınacak.

TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (BİLGEM) bağlı Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü (UEKAE) alanında Kocaeli'de görev yapacak 42 Ar-Ge personeli istihdam edilecek.

TÜBİTAK Başkanlık İdari Hizmetler Daire Başkanlığı bünyesinde Ankara'da görev yapacak 1 iş yeri hekimi alımı gerçekleştirilecek.

Başvurular için gerekli koşul ve süreçlere TÜBİTAK (tubitak.gov.tr), Devlet Personel Daire Başkanlığı ve Türkiye İş Kurumu'nun internet sitelerinden erişilebilecek.

 

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

07 Şubat 2019 0
Yorum Yaz
Kalan Karakter:
Yanıt:
Yorumlar
😭
Henüz yorum eklenmemiş.
TÜBİTAK 142 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK), BİLGEM'e bağlı alanlara 129'u araştırmacı, 13'ü teknisyen olmak üzere ...
19 Nisan 2019
0
TÜBİTAK, 9 Personel Alımı Yapacak
TÜBİTAK'ın resmi gazetede yayımlanan ilanına göre Ankara ve Kocaeli'de görevlendirilmek üzere 9 personel alımı yapılacak. Başvuruların ...
21 Ocak 2019
0