Gece Modu
Gündüz Modu
İnternet sitesi kurmak istiyorum, ne yapmalıyım?

İnternet sitesi kurmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Yeni bir internet sitesi kurmak istiyorum, ne yapmalıyım sorusunun ayrıntılı yanıtını araştırıyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz.

Yeni bir internet sitesi kurmak istiyorum, ne yapmalıyım sorusunun ayrıntılı yanıtını araştırıyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. İnternet kullanımının artış gösterdiği ve artık tüm sektörlerin dijital dünyaya giriş yaptığı günümüzde her geçen gün yeni internet site girişimleri bulunuyor. Etkili, profesyonel ve kaliteli bir internet sitesi kurmak isteyen kullanıcılar işe nereden başlamaları gerektiğini bilmeyebilir Ticari ya da sadece tanıtım amaçlı bir web sitesi kurmak isteyebilirsiniz. Bu noktada çok fazla yatırım yapmadan, cüzi rakamlar ile hazır site seçeneklerinden faydalanmanız mümkündür. Kurumlara özel tasarlanan kurumsal web site seçenekleri için de yine en doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Sitenikur.com olarak yazılımlar, hazır site scriptleri, özel proje talepleri, web tasarım ve yazılım çalışmaları sunuyoruz. Kaliteli ve profesyonel bir proje için bizden hizmet alabilirsiniz.

Hazır site özellikleri nelerdir?

Hazır site satın almayı planlıyorsanız sitenikur.com paketlerinden faydalanabilirsiniz. Hem cazip fiyatlı hem de son derece profesyonel ve sektörlere hitap eden özelikler taşıdığını söylemek yanlış olmayacaktır. Sitemizde sizlere sunduğuz hazır site seçeneklerinin son teknolojiye uygun olup tamamen seo alt yapısı ile desteklendiğini bilmelisiniz. Sektör fark etmeksizin her web sitesinin seo noktasında yeterliliğe sahip olması, sitenin başarısını doğrudan etkiliyor. Bu noktada sitemizden satın alacağınız hazır yazılımların özelliklerinden kısaca söz etmek gerekirse de;

 • Özel olarak hazırladığımız site yazılımlarının tümü seo alt yapısına uygundur.
 • Temalarımızın tümü googlenin taleplerine uygun olup aynı zamanda son trendlere de uyum sağlıyor.
 • Php bilgisi olan müşterilerimize özel olarak tüm site yazılımlarımızda kodlar için sadece, anlaşılır, yalın ve Türkçe seçenekler sunduk. Böylece php bilgisi olan site kullanıcıları satın aldıkları yazılımlarımızda istedikleri değişikliği yapma fırsatı yakalıyor.
 • Yazılımlarımız aynı zamanda tamamen mobil uyumlu olup akabinde de tüm tarayıcılara uygun şekilde hazırlanmıştır.
 • Yazılımlarımızın tümünde php’nin son sürümleri kullanılmıştır.
 • Site yazılımlarımızda özel geliştirdiğimiz kolay ve anlaşılır bir içerik yönetim paneli de sunuyoruz. Bu panel aracılığıyla içeriklerdeki tüm düzenlemeleri kolayca yapabilirsiniz.

 

Hazır site ya da kurumsal web site nasıl satın alınır?

Hazır site, kurumsal web site yazılımlarımızı hemen görüntüleyerek kolayca satın alabilirsiniz. Yukarıda detaylı olarak aktardığımız tüm özellikleri ve daha fazlasını barındıran etkin ve yetkin profesyonel hazır site yazılımlarımızı satın almayı istiyorsanız tek yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmeniz olacaktır. Sitemizde yazılım seçeneklerinin tümüne yer verdik. İletişim kurmadan kolayca sitemizden alışveriş yaparak kendi sitenizi dakikalar içerisinde kurabilirsiniz. Satın alma işlemleri için şu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır;

 • Sitenikur.com adresine giriş yapın.
 • Ana sayfanın sol üst kısmında yer alan kayıt ol kısmına tıklayın.
 • Hesabınızı oluşturup kayıt olmak için istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girin.
 • Hesabınız aktif edildikten hemen sonra yine ana sayfasın sol üst kısmında yer alan giriş kısmına tıklayarak kullanıcı bilgilerinizi girip kendi panelinize erişim sağlayın.
 • Sunduğumuz hizmetleri inceleyerek beğendiğiniz yazılımı satın almak üzere hesabınıza bakiye yükleyin.
 • Temizlik firması, kurumsal firma ve benzeri sektörlere hitap eden hazır site scriptleri seçeneklerimize yazılımlar kategorisinden erişim sağlayarak hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.
 • Sepetinize eklediğiniz yazılımı ödeme işlemlerini tamamlayarak kolayca satın alabilirsiniz.

Kurumsal script özellikleri

Kurumsal firmanız için bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız yine çok yüksek rakamlar ödemek zorunda değilsiniz. Büyük yatırımlar yapmadan son drece profesyonel olarak hazırladığımız kurumsal web site yazılım paketlerimizden faydalanabilirsiniz. Hazır site kategorisinde yer alan kurumsal script seçeneklerimizin özelliklerine ilgili kategoriden detaylı olarak erişim sağlayabilir ve inceledikten sonra kolayca satın alabilirsiniz. Sitenikur.com olarak sizlere üç farklı kurumsal script sunuyoruz. Bunları sıralamak gerekirse de;

 1. Kurumsal firma V1; kurumsal script seçeneklerimizden bir tanesi kurumsal firma v1 adlı üründür. Bu ürünümüz yine diğer ürünlerimizde olduğu gibi tüm özellikleri bir arada sunmayı hedefliyor. Her sektöre göre ayarlanabilir özelliktedir. Aynı zamanda mobil uyumlu, seo uyumlu ve kolay bir panele sahip olduğu için de sıklıkla tercih edildiğini söylemek yanlış olmayacaktır.
 2. Kurumsal firma V2; Kurumsal firma v2 adlı ürünümüz gelişmiş paneli ile dikkat çekiyor. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi tamamen seo ve mobil uyumlu bir şekilde hazırlanmıştır. Aynı zamanda ücretsiz kurulum desteği de sağlıyoruz. Tüm kurumsal sektörler için özelliklerini inceleyerek kolayca satın alabilirsiniz.
 3. Kurumsal firma V3;Kurumsal firma v3 adlı ürünümüzde gelişmiş özellikler sunuyor. Kolay, anlaşılır ve sade yapısı ile en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Yine hazır site yazılımlarında en önemli olan özelliklerden biri olarak seo alt yapısına tamamen uyumlu olarak hazırlanmıştır. Mobil uyumlu ve gelişmiş yönetim paneli özelliklerini de sunduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Sitenikur.com adresimizi detaylıca ziyaret ederek hazır site ürünlerimizin özellik ve fiyat detaylarına daha hızlı ve detaylı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

12 Aralık 2020 0
1355 Görüntüleme
Yorum Yaz
Kalan Karakter:
Yanıt:
Yorumlar
😭
Henüz yorum eklenmemiş.
İpuçları

Kayıt olduktan sonra "Eşleşen bir kullanıcı bulunamadı." şeklinde uyarı alıyorsanız, e-postalarınızı kontrol ederek, sitemiz tarafından gönderilen doğrulama bağlantısına tıklayınız. 

 

Soru Cevap Tümünü Gör

klavyede hız

dk da 67-70 yazıyorum nasıl arttırabilirim yardımcı olurmusunuz

Skor Tabelasını Getirin

Admin kaç ay oldu hala daha skor tablosu yok yaptıklarım boşa gidiyomuş gibi hissediyorum

İstatistikleri Açın Artık :)

Değerli adminlerimiz epey bir süre oldu ama halen istatistikler kapalı. Bir an önce açmanızı

siteye neler oluyor herkes 6000000 küsür kelime yapmış

arkadaşlar neler oluyor bilen var mı, adminler bir şey mi test ediyorsunuz????

klavye sınavı

90 kelimeyi yazabilmek için ne kadar süre ve günlük kaç saat çalışmak gerekir ?

iki farklı klavye diziliminde 10 parmak klavye yazmak öğrenilebilir mi?

mesela ben rusça klavyede 10 parmak öğrendim. sebebi benim klavyem türkçe Q dizilimli olduğu

Gece Modu Hataları

Gece modu özelliği gayet güzel olmuş fakat hız testinde yazacağımız kelimenin üstüne

SİTE AÇIĞI BİLDİRİSİ

hiz-testi.js de açığınız bulunmakta sizin belirlediğiniz saniyenin çok üstüne

Giriş Hatası Alıyorum

Siteye Google hesabımla giriş yapıyorum. Yani ilk başta giriş yapıyor. Ama daha sonra On

Gerçekten Arkadaşları Tebrik Etmek Gerekir...

Öncelikle siteyi kuran ve çalışanlarını tebrik etmek gerekir. Sayenizde güzel bir ortam